e learning 1gel dramas

Με τον σύνδεσμο της εικόνας οδηγείστε στην ενημέρωση για την εξ αποστάσεως εκπαίδευση του σχολείου.

Το πρόγραμμα και τους συνδέσμους σύγχρονης και ασύγχρονης εκπαίδευσης των εκπαιδευτικών του σχολείου.

e me

Εδώ μπορείτε να συνδεθείτε με την ψηφιακή εκπαιδευτική πλατφόρμα e-me.

Μπορείτε να μπείτε στην τάξη σας (σε αυτήν που σας έχει εντάξει ο καθηγητής σας) ή να αναζητήσετε τάξεις μαθημάτων.

Είσοδος με τον λογαριασμό σας του σχολικού δικτύου.

e taxi 1geldramas Στον σύνδεσμο αυτό μπορείτε να βρείτε το υλικό των μαθημάτων στην έξ αποστάσεως ασύγχρονη εκπαίδευση απο τους καθηγητές του σχολείου. Είσοδος με τον λογαριασμό σας του σχολικού δικτύου.

trapeza theor mathimatwn logo Ιστολόγιο με εκπαιδευτικό υλικό, σενάρια διδασκαλίας, κριτήρια αξιολόγησης που αφορούν τα διδασκόμενα θεωρητικά μαθήματα του σχολείου. (κλικ στην εικόνα για μετάβαση)