Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση των μαθητών στο κλειστό του Εθνικού Στάδίου.

Πραγματοποιήθηκε με πρωτοβουλία των μαθητών Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση στο κλειστό του Εθνικού Στάδίου. Μαθητές και καθηγητές διασκέδασαν με τα τραγούδια της μαθητικής ορχήστρας η οποια ολοκλήρωσε το προγραμμά της με Κάλαντα.Την ορχήστρα αποτελούσαν οι μαθητές: Κυριαζίδης Ευάγγελος, Μπίλλια Μαρία, Νικητίδου Μαρία, Ντίνα Όλγα και Παντελίδης Παντελής. Η έκλπηξη ήταν ο Άγιος Βασίλης (ο μαθητής Παυλίδης Ι.) που ήρθε πεζός και μοίρασε μικρά δώρα (λόγω λιτότητας όπως είπε) σε όλους τους μαθητές. Για τα δώρα φρόντισε ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων και για να ακριβολογούμε το μέλος του συλλόγου και γραμματέας του σχολείου κ. Παπαμαρίνου Ελευθερία. Στο τέλος της εκδήλωσης ο Διευθυντής του σχολείου κ. Τσιανικλίδης Δημήτρης ευχαρίστησε και ευχήθηκε σε όλους τους μαθητές και το προσωπικό του σχολείου.