ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Στη Δράμα και στο Γραφείο του Δ/ντή του Σχολείου σήμερα Τετάρτη, 27 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 12.20, συνήλθε η Επιτροπή του άρθρου 14 της αριθ. 129287/Γ2/10-11-2011 Υ.Α. η οποία συγκροτήθηκε με την πράξη 3/22-09-2017 του Δ/ντή του Σχολείου με σκοπό την επιλογή της πλέον συμφέρουσας προσφοράς για την πραγματοποίηση της Εκπαιδευτικής Επίσκεψης στην Βουλή (Ημερομηνία Επίσκεψης: 21/10/2017).

Αφού διαπιστώθηκε η νόμιμη απαρτία ο Πρόεδρος της Επιτροπής προχώρησε στο άνοιγμα των κλειστών προσφορών οι οποίες έχουν ως εξής:

ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΎΣΕΙΣ

ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΔΥΟ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΎΣΕΙΣ

PLAKIDIS TRAVEL

78,5

TSAKIRIDIS TRAVEL

83,5

Στη συνέχεια η επιτροπή αφού έλαβε υπόψη τις υποβληθείσες προσφορές, ομόφωνα επιλέγει σαν πιο συμφέρουσα προσφορά από οικονομικής άποψης αυτήν του Τουριστικού Γραφείου KESIDIS TRAVEL.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                       ΤΑ ΜΕΛΗ

Μελπομένη Τάζογλου

Σταμάτιος Κουρσιούμης